Psychoterapie

Proč začít chodit na psychoterapii?

Lidé často váhají, jestli mají přijít na psychoterapii, protože si nejsou jisti, zda je jejich problém "dostatečně velký" na to, aby vyhledali pomoc odborníka. Nebojte se přijít. Vy sami jste jediní, kteří vědí, že je vám situace nepříjemná. Vy žijete svůj život a hledáte svá řešení. Může se stát, že nyní nemáte dost sil nebo nápadů, jak se svého trápení zbavit. Ráda vám pomůžu najít vaše řešení, rozšířit možnosti, najít nový úhel pohledu.

Psychoterapie se ukazuje jako efektivní způsob, který vás může zbavit stresu, pomoci změnit chování nebo problematické návyky, porozumět motivacím a nebo obecně zlepšit kvalitu života. Mezi další benefity psychoterapie patří například lepší porozumění a řízení vlastních emocí a vztahů. V individuálních výsledcích se výsledky terapie liší.

Udělejte první krok!

Nabízím bezpečný prostor, čas a podporu všem, kteří hledají pomoc v oblastech mezilidských vztahůosobního rozvoje.

Odborná východiska

Věřím v účinnost narativních a systemických přístupů v psychoterapii.

Respekt, užitečnost a krása jsou pro mou práci klíčovými atributy.

Respekt ke klientovi souvisí s opuštěním pozice expertnosti, která je jinak v medicíně stále velmi oblíbená. Nedělám si nárok na nějaké lepší či hodnotnější vědění, než má klient sám. Nezbavuji se však rozhodně odpovědnosti za postupy, které volím.

Užitečnost je hlavní kriterium efektivity a smysluplnosti spolupráce, která se má dít především k užitku klienta. Jedině klient má nárok užitečnost terapie posuzovat.

Krása v terapii pro mne znamená, že kromě užitečnosti mé práce chci postupovat pokud možno takovým způsobem, který bude mé klienty také těšit a uspokojovat, způsobem, který bude v tomto smyslu slova krásný.

Objednejte si terapii telefonicky na 725810870 nebo emailem.

Budu s vámi.

terepe logotype
X Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používá soubory cookie.