Situace psychologické konzultace může budit obavy

Je pro mě důležité, abyste se cítili dobře a bezpečně. Společně to zvládneme.

Jak probíhá psychoterapie

Na začátku je vaše naděje a rozhodnutí něco změnit!

Rozhodli jste se, že chcete ukončit nepříjemné stavy, začít jinak, naučit se zvládat depresi, přijít se poradit jak na úzkost či jak se zbavit stresu a nebo se vypovídat, najít bezpečný prostor pro sebe. Ať už je Váš důvod jakýkoli, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Máte za sebou první významný krok.

Domluvíme si setkání

Kontaktovat mne můžete buď telefonicky, mailem nebo SMSkou. Domluvíme spolu termín našeho setkání. Jsem časově flexibilní a snažím se přizpůsobit možnostem svých klientů. Více si o tom přečtete v informacích a podmínkách psychoterapie. Pokud vám neodpovím ihned na váš email nebo SMS nebo vám nevezmu telefon, je to nejspíš proto, že právě konzultuji. V takovém případě, prosím, o strpení, zavolám vám zpět.

Sejdeme se v poradně

Ve smluveném čase vás budu očekávat v poradně Be Balanced v ulici Rybničná 18/1, Praha 6. Slečna recepční vám otevře a nabídne vám čaj, kávu nebo vodu. Zpočátku našeho prvního setkání se domluvíme na způsobu spolupráce a platby. Mou výhodou je, že nepracuji přes pojišťovnu. Z toho vyplývá, že nepotřebujete doporučení od lékařů a o našich setkáních nebudou evidovány záznamy pro třetí stranu. Průběh terapie je diskrétní a já jsem vázána mlčenlivostí jak v průběhu setkávání, tak i po jeho skončení. Platba konzultace je plnou úhradou v hotovosti.

Skype

Může se stát, že nemůžete dorazit osobně, žijete v zahraničí apod. Nabízím též možnost konzultace po Skype. V takovém případě je nutná platba předem převodem na účet.

Jak pracuji?

Nejčastěji pracuji formou individuálního rozhovoru. V případě partnerských potíží může být vhodná párová terapie. Při své práci vycházím z přesvědčení, že každý člověk je odborník na svůj vlastní život a neexistují šablony správného či špatného života. Budeme spolu dojednávat cíl naší spolupráce a já se budu velmi zajímat o vaši představu žádoucího stavu. Budeme pracovat na změně tak, aby to pro vás bylo příjemné a užitečné. Jste to vy, kdo určuje téma rozhovoru a určitě mi nemusíte sdělovat to, o čem mluvit nechcete. Je to váš prostor u mě.

Kolikrát přijít?

Frekvence našich setkání bude individuální a bude záviset na vašich potřebách. Stává se, že někteří klienti si potřebují ujasnit svůj cíl. To bývá leckdy těžký úkol a může to být otázka 1-5 setkání. Jiný scénář, častý u lidí bojujícími se smutky, depresí nebo úzkostí, může být kupříkladu jedenkrát týdně po dobu dvou měsíců. Následně tzv. kontrolní setkání, jedenkrát za 2-3 týdny. Až se naše setkání budou odehrávat 1x za měsíc. Konkrétní představu si můžete vytvořit v Příbězích klientů.

1 setkání trvá 50 minut, v případě párové terapie 80 minut. Na konci každého setkání si domluvíme termín našeho příštího setkání.

Na závěr setkání vám vypíšu daňový doklad.

A vždy vám budu držet palce!

Objednejte si terapii telefonicky na 725810870 nebo emailem.

terepe logotype
X Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používá soubory cookie.