Nahlédněte do jejich světa

Lucie (40) panika, úzkost, strach, porozumění, péče o duši

Několik měsíců jsem se necítila psychicky úplně dobře. Zažila jsem párkrát něco, co jsem s pomocí Googlu identifikovala jako úzkost, dvakrát mě přepadla panická ataka. Mávala jsem nad tím rukou, nicméně ve skrytu duše jsem cítila, že se to tak nějak plíživě opakuje čím dál častěji. Úzkosti mě začaly přepadávat při běžných situacích…v tramvaji, v autě v koloně, z ničeho nic v noci při usínání. Úzkosti pro mě byly extrémně nepříjemné, otravné. Cítila jsem se fakt zoufale. Navíc jsem bojovala s pocitem, že mě nic není, tak co vyšiluju.

Postupně jsem se sama dopracovala k rozhodnutí, že si musím nechat pomoct, že to sama nezvládnu stopnout. Na paní Terezu jsem narazila náhodou na netu. Odhodila jsem pocity „přece s tím nebudu někoho otravovat" a objednala jsem se.

Bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem za poslední dobu učinila. Po prvním sezení ze mě spadl obrovský kámen. Po druhém sezení jsem se zbavila pomyslného železného sevření. Po třetím sezení jsem věděla, že to zvládnu.

Vás, kdo pochybujete bych chtěla povzbudit. Nebojte se řešit svou psychiku. Budete mile překvapeni, jak Vás možnost promluvit si s někým, kdo vám porozumí, pozitivně ovlivní. Ostatně, když začnete špatně vidět, také si dojdete bez rozpaků k očnímu lékaři pro brýle. O naše duše se prostě musíme starat stejně zodpovědně.

Objednejte si terapii telefonicky na 725810870 nebo emailem.

terepe logotype
X Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používá soubory cookie.